Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Dil Konuştuğunu Görmek
rüyada yabancı dilde konuşmak

Rüyada Yabancı Dil Konuştuğunu Görmek

Bazı kimseler rüyalarında sıklıkla kendi ana dili gibi herhangi bir yabancı dili konuştuğunu görür. Bu rüya, rüya sahibinin ilim, irfan sahibi görgülü şerefli ve güzel mevkili biri olduğunun işareti sayılmaktadır. Tüm dünya dillerini konuştuğunu gören kimse, büyük bir kitlede tanınan biri olacaktır. Şayet rüya sahibi ticaretle uğraşan bir kimse ise, çalıştığı sektörde büyük nam salacak parmakla gösterilen geliri yüksek namuslu şerefli bir kimse olacaktır. Bazı yorumculara göre ise, devlet dairesinde bir makama sahip olunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Türkçe Konuştuğunu Görmek

Küçük bir can sıkıcı olay sonrasında kıs bir yolculuk yaşanacağına yorulur.

Rüyada Arapça Konuştuğunu Görmek

Kişinin mevcut çevresinde iyi bilinen iyi anılan bir ticaret erbabı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İngilizce Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin işle alakalı başarılı bir hayatı olacağının, bireysel başarılarıyla nam salacağının habercisidir. İşle alakalı bir çok konuda kendisine danışılan kişi haline gelecektir. Fikirleri herkes tarafından çok beğenilen ve mantıklı bulunan bir kimse olunduğunun habercisidir. Elini attığı her konuda başarı elde edileceğine yorulur.

Rüyada Yabancı Dilde Şarkı Söylemek

İş ve aile hayatında bazı sorunları olan bir kimsenin yakın zamanda kendisini mevcut durumdan daha iyi bir duruma eriştireceğine yorulur. İşle alakalı alacağı kararlar başarılara ulaşmasında kendisine yardımcı olacaktır. Kararlarının sonucu her zaman hayırlı olacaktır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.