Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Oje Görmenin Anlamı
oje sürmek

Rüyada Oje Görmenin Anlamı

Oje görmek ve oje sürdüğünü görmek kişinin kendisine fazlasıyla bakım yaptığının işaretidir. Kişi süse önem vermektedir. Kendini seven ve önemseyen kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Aşırı derece de süslenen dikkat çeken bir kimse olduğu ve bu durumdan dolayı çevresince çok hoş karşılanmadığı arkasından konuşulduğuna yorulur. Rüyada tırnaklarınıza oje sürdüğünüzü görürseniz çevrenizdeki insanların sizin bu aşırı dış görünüme düşkünlüğünüzden rahatsız oluyor demektir. Rüya sahibinin etrafındaki insanları görmesi ve içinde bulunduğu bu durumdan yavaşça kurtarmalı  kendini biraz düzeltme yoluna gitmeli.

Aynı zamanda bu rüya kişinin tutum ve davranışlarının arkasında gizlemeye çalıştığı bazı şeylerin olduğunun göstergesidir. Dikkati görüntüsüne çekerek içinde bir sır bulundurduğunu şeklinde yorumlanır. Her rüyada olduğu gibi kişi bunu kendi kişilik ve yaşantısına göre değerlendirmelidir.

Bir başka yorumcuya göre, rüya sahibinin etrafında dost görünümlü düşmanlarının olduğuna yorulur. Arkasından konuşan fesat insanların varlığının habercisidir. Kişi etrafındaki insanlara daha seçici gözle bakmalı zira zarara uğrar.

Rüyada Oje Sildiğini Görmek

Bir başkasının işlediği suça kendisi iştirak etmediği halde suçlanacak ve bu durumdan dolayı içine kapanık bir insan haline dönüşecek.

Rüyada Oje Satın Almak

Rüya sahibi çevresindeki insanların gerçek yüzlerini geç olmadan öğrenecek ve kendisini zor duruma sokacak insanlara karşı koruma altına alacaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.