Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nevresim Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nevresim Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yatak çarşafı nevresim görmek hayra yorulur. Aynı zaman da çarşaf yada nevresim temiz ise yol anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bir yolculuğa çıkacağı veyahut rüyayı gören kişinin de tanıdığı birinin yada birilerinin uzak yada kısa mesafeli bir yoldan geleceklerinin habercisidir.

Rüyayı gören kişi çarşaf asıyorsa şehir dışında bir yere iş veya gezmek amaçlı gidecektir. Eğer rüyayı gören kişi çarşaf yada nevresimi yatacağı yatağa seriyor olarak gördüyse kendisini küçük bir rahatsızlık geçirerek dinlenmesi gerekecek demektir.

Rüya sahibi çarşafı yada nevresimi sirkelerken gördüyse kendisini sıkıntılarını kısa sürede üzerinden atacak demektir. İçinde bulunduğu durumdan uzun vadede tamamen kurtulacağına işaret eder. Kirli lekeli çarşaf görmek sıkıntılar içinde olunduğu yada üzüntü içerisine girileceği anlamına gelmektedir.Rüyada KANLI çarşaf görmek yapılacak olan yada istenen bir şeyin,olayın gerçekleşmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.