Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hemşire Görmenin Anlamı

Rüyada Hemşire Görmenin Anlamı

Rüyada Hemşire Görmek

Rüya sahibinin kişiliği hakkında bazı ip uçları vermektedir. Kişinin duygusal, temiz kalpli, düzgün ahlaklı, güler yüzlü, çalışkan, doğrucu, dürüst kimse olduğuna yorulur. Aynı zamanda hayatındaki insanlara karşı oldukça yardım sever kimse olduğu, herkesin ihtiyacı olduğu anda onlara el uzattığının habercisidir. Bunların yanı sıra, rüya sahibinin hayatındaki kişinin onun her durumunda yanında olan yeri gelince onun hatası dahi olsa hatasını görmezden gelen birinin varlığının göstergesidir.

Rüyada Hemşire Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin iyilik sever, yardıma muhtaç insanlara karşı merhametli bir kimse olduğunu gösterir. Yardıma muhtaç insanlara karşı oldukça sevecen ve sıcak kanlılık gösteren kişilerin gördüğü rüyadır. Şefkatli, duygusal insanların varlığını yansıtır.

Hayır işlemekten hiç vazgeçmeyen karşılık beklemeyen kimse demektir. Allah katında da kendisinin bu davranışlarından yardım severliğinden dolayı mükafatlandırılacağı düşünülür.

Rüyada Hemşire Forması Giymek

Temiz kalpli bahtı şansı bol kimselere yorulur. Aynı zamanda kişinin kendisini yenilemek arayışına gireceğinin habercisidir. Dış görünümünde değişiklik yapak isteği olduğunun göstergesidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.