Anasayfa / Sağlık Yaşam / Göbek Bölgesi İçin Yağ Yakımını Hızlandıran İçecek Önerileri
bölgesel yağ yakıcı

Göbek Bölgesi İçin Yağ Yakımını Hızlandıran İçecek Önerileri

Hemen hemen herkeste cinsiyet ayrımı yapılmaksızın çağımızın sıkıntısı bel bölgesinde diğer bölgelerimize oranla daha fazla yağ birikmekte. Peki bu bölgesel yağlardan nasıl kurtuluruz. Elbette ki sağlıklı beslenme, spor olmadan tek başına sihirli bir değnekle bunu başaramayız. Güne 1 bardak ılık su içine çeyrek limon sıkıp içerek başlamak ve sonrasında spor yapmak (1 saatlik yürüyüş bile yeterli olacaktır) bölgesel yağlardan özellikle karın bölgesinde oluşan simit diye tabir ettiğimiz birikmiş yağlardan kurtulmamıza yardımcı olacaktır.

Bir diğer pratik içecek ise, bir bardak ılık suyun içine bir tatlı kaşığı elma sirkesi döküp içmek. Güne bu iki yöntemden biriyle başlayarak kendinize iyilik etmiş olacaksınız. Yalnız uyarmak isterim ki bu iki suyu mide rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışmadan içmesinler. Sirkeli su da limonlu su da sadece yağ kırmaya değil sizi dinç tutmaya da yarar. Soğuk algınlığı gripten korunmaya da birebir bir şifalı içecektir.  Bilinçsiz yapılan her şey sağlığınızdan olmanıza meydan verebilir. Size tavsiyem sağlıklı beslenmek, azda olsa hareket ve bu ufak basit yöntemleri deneyip olumlu sonuçlarını görerek kendinizi daha sağlıklı ve mutlu bir birey yapmanız.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.