Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Meyve Görmenin Anlamı

Rüyada Meyve Görmenin Anlamı

Rüyada meyve görmek, rüya sahibinin maddi anlamda çok iyi olacağı, bekar için evleneceği, erkek için hanıma, çocuk sahibi olmaya, neşe veren haberler almaya, hastalıktan kurtulmaya şifa bulmaya, paraya yorulur. Hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlu olacağınız anlamına gelir. Maddi anlamda çok iyi olmayan kişilerin maddi anlamda oldukça iyi bir bütçe sahibi olacağının habercisidir.

Mevsiminde görülen meyveler kişinin dünyevi anlamda tüm şeyleri elde edeceğinin habercisidir. Ham meyve görmek, anlık nimetlerden yararlanmaya devamı olmayan maddi karşılıklar elde etmeye yorulur. Mevsiminde olgunlaşmış meyve görmek,  hızla elde edilecek zahmetsiz kazanca çok mala yorulur. Hayırlı,bereketli işler yapılacağının habercisidir. Rüya sahibinin çevresindeki herkes için hayırlı güzel işler yapacağının habercisidir.

Ağaçtan meyve toplamak, kişinin kendi emeğiyle kolayca fazla çaba sarf etmeden kazanacağı güzelliklerin habercisidir. Mevsiminde  meyve yemek, hayırlı işlere yorulur. Bazı yorumlara göre, meyveyi kendi ağacından toplamak, kişinin işinde makam derece değiştireceği yükseleceğinin habercisidir.

Örneğin elma ağacından, armut toplamak, hoş olmayan şeyler yaşanacağı ve yanlış kazanç elde edileceğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.