Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada çilek görmek,rüyada çocuk dişi çıktığını görmek

Rüyada çilek görmek,rüyada çocuk dişi çıktığını görmek

Merhaba ben ruyamda annemgilin evdeyim akşam hava kararmış babam pazardan gelmiş yicek cemze ve cilek almış babam birisiyle konuşuyor bi erkek ve o erkeğin oglu var yanında cocuk annem gilin bahcedeki cilekleri görüyor ve gel ben cilek veriyim sana diyorum cocuga eve giriyoruz yanım da halamın kızı var ben cilek yıkıyorum babam yemek yememde cay içerim diyo tamam diyorum ve ablamın iki yaşındaki oglu yanıma mutfa geliyor babamla agzını gösteriyor ablamın oglu ac agzını bakıyım diyorum acıyor agzını on dişlerinden birisi yeni cıkmaya başlamış tafşan diş dedigimiz dişdendi ve acıdıgını söyledi cocuk gecer yarına diyorum orda uyandım ne anlama geliyor

Değerli okurumdan gelen rüyayı şöyle toparlayayım:

Öncelikle çok hayırlı bir rüya gördüğünüzü dile getirmek isterim.Bir çocuğun dişinin çıktığını görmek, gören kişinin çok hayırlı bir ömrü olacağına işaret eder. Aynı zamanda bir bebeğin geleceğine de işarettir.Çocuğun acıdığını söylemesi küçük bir üzüntü duyulacağı anlamına gelir.Anne baba evinde olduğunu görmek hayırlı evlat olduğunuzu sevildiğinizi temsil eder.Babanızın pazardan erzak getirmesi o evin bereketli bir ev olduğu anlamına gelir. Misafiri seven ekmekli insanlar olduğunuzun göstergesidir. Hala hala kızı görmekte baba tarafından güzel şeylerin olacağı anlamına gelir.

Rüyada çilek yendiğinin görülmesi mevsiminde olduğu için hayırlıdır. Sıkıntılı günlerin geride kalacağı güzel günler görüleceği demektir.

Allah hayırlara çıkartsın diyelim.

Sevgilerimle

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.