Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Gemi Görmenin Anlamı

Rüyada Gemi Görmenin Anlamı

Görülen gemi eğer su üstünde ise, rüya sahibinin ne sıkıntısı varsa akıp gidecek demektir. Tüm sıkıntılardan, kendisine yük teşkil eden tüm dertlerden yakın zamanda kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşadığı sürece hayatına hep iyi insanlar girecek ve huzurlu bir hayat sürecektir. Düz bir denizde görülen gemi her zaman hayırlara vesiledir, dalgalı denizde görülen gemi ise, kişinin biraz zorlukla baş ederek geçirmesi gereken bir ömrünün olacağına işaret eder.

Rüyada Geminin Parçalandığını Görmek

Aile bağlarının zedelendiği ve yakın zamanda kopuklukların başlayacağının habercisidir. Rüya sahibinin hiç ummadığı güvendiği insanlardan darbe yiyeceğini de işaret etmektedir.

Rüyada Gemi Kullanmak

Rüya sahibinin kendisine görev olarak yüklediği tüm şeylerin üstesinden geleceği, iş hayatında elini attığı her işten alnının akıyla çıkacağına yorulur. Kimsenin desteğine ihtiyaç duymadan kendi çizgisinde ilerleyerek bu hayatta ne dilediyse hepsine ulaşacak maddi hiç bir zorlukla karşılaşmayacaktır. Hayatında var olan sevdikleri arkadaşları da her zaman bu kişinin yanında olacak destekçileri olacaktır.

[ads]

Rüyada Geminin Yüzdüğünü Görmek

İşle alakalı çok büyük başarılara imza atılacağına, mevkisinde yükselmelerin gerçekleşmesine yorulur. Hayatı boyunca dilediği ne varsa kolaylıkla gerçekleşecektir. Sağlık sorunları varsa bunlardan çok kısa sürede kurtulacak demektir.

Rüyada Geminin Karaya Oturduğunu Görmek

Planlanan bir çok şeyin gerçekleşmemesine, kişinin hayal kırıklığı yaşamasına yorulur. Rüya sahibi hayal ettiği bir çok şeye ulaşamayacaktır. Sıkıntılarından bir süre kurtulamayacaktır. Sağlık sorunu olan kişilerin şifa bulmalarının da zaman alacağının göstergesidir.

Rüyada Gemiyle Yük Taşımak

Rüya sahibinin büyük kazançlar elde edeceğine, malının, mülkünün varlıklarının artacağına işaret etmektedir. Kişinin geliriyle orantılı olarak, yaşam standartlarının da değişeceğinin iyileşeceğinin habercisi sayılmaktadır.

Rüyada Gemici Kaptan Görmek

Rüya sahibinin yol gösteren dostlara ihtiyacı olduğunun, kendi kararlarını kendi alacak kadar cesaret sahibi olmadığına işaret eder. Birileri tarafından yol gösterilmesi, gelişmesi gereken kişilere işaret eder. Değişime gelişime açık olan insanların gördüğü bir rüyadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.