Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Para Görmek
bozuk para
rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genel anlamda düşünülürse pek hayırlı sayılmamaktadır. Özellikle bozuk para çirkin söz, kötü laf, can acıtıcı dedikodu habercisidir. Bazı yorumculara göre rüyada kağıt para görmek, iş hayatında olumlu şeylerin olacağına işaret eder. Gelirin artması, işlerinizin kolaylaşmasının habercisidir. Rüyada görülen bozuk para ise, arkanızdan kuyu kazan ve sizin mutsuz olmanız için dedikodu yayarak çirkinleşen insanların varlığının habercisidir.

Rüyada gümüş para görmek, gelirinizin artacağını, iş hayatında saygınlık göreceğinizi müjdeler. Sizi seven insanların sizi el üstünde tuttuğu ve size çok değer verildiğinin işaretidir. Uzun zamandır beklediğiniz sevindirici haberlerin geleceğini müjdeler.

Rüyada Birinden Para Almak

Alınan para kağıt para ise, hayatınıza güzel şeylerin başlayacağı ve mutlu bir hayat geçireceğiniz şeklinde yorumlanır. Alınan para bozuk para ise, can sıkıcı konuşmaların içinde sizi üzecek olaylara maruz kalacağınız anlamına gelir. Dedikoducu insanlarla arkadaşlık kurduğunuzun da işareti sayılmaktadır. Çevrenizdeki dost bildiğiniz kişilere dikkat etmeli kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için tedbir almalısınız.

Rüyada Para Vermek

Para verdiğiniz kişiye kağıt para verdiyseniz o kişiye bir yardımınız dokunacaktır. Bozuk para verdiyseniz, o kişi sizin yüzünüzden bir sıkıntıya maruz kalacaktır. Bazı yorumculara göre ise, birine para vermeniz sizin sıkıntılarınızı o kişinin üstleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Görmek

Cüzdan eğer boş ise, kazancınızın bereketli olmadığı, hoş olmayan yollardan helal olmayan kazanç elde ettiğiniz ve bu kazancın size hiç yararının olmadığı hep maddi sıkıntı içinde olduğunuzun habercisidir. Eğer cüzdan kağıt para doluysa kazancınız bereketli olacak ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder. Cüzdan bozuk para ile doluysa, arkanızdan çok fazla laf söz edildiğinin habercisidir.

Rüyada Çanta Görmek

Görülen çantanın içi boş ve hafif olması sıkıntılarınızdan ve üstünüzdeki yüklerden kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Eğer çanta dolu ağır ve zor taşınıyorsa, taşıyamayacağınız bir yükün altına girerek zor günler geçireceğinizin habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.