Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kırtasiye / Kırtasiyeci Görmenin Anlamı

Rüyada Kırtasiye / Kırtasiyeci Görmenin Anlamı

Rüyada Kırtasiye Görmek:

Rüyada kişinin kırtasiye görmesi iş hayatıyla alakalı kafasında bir çok düşüncenin olduğu anlamına gelir. Bu sektör değişikliği olabileceği gibi, kendi işini kurma düşüncesi de olabilir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bilgili, ufku açık bir kimse olduğunun göstergesidir. Kendi uzman olduğu alanda daha da kendini geliştirerek ilim anlamında yolunu daha da açık tutacaktır. Bilgisine bilgi katacaktır. Rüyasında kırtasiye gören kişi zaten bilim, ilim alanında kendisini geliştirmeye açık bilgili kimseye yorulur. Rüya sahibinin kendisini geliştirmeye açık bir kimse olduğu anlamını taşır. Kendisini iş hayatında herhangi bir konuda yetersiz görmesi durumunda geliştirmek için çaba harcayacaktır. Sonucu her zaman zaferle başarıyla sonuçlanacak, emeklerinin karşılığını maddi manevi alacaktır.

Rüyada Kırtasiyeci Görmek:

Rüyada kırtasiyeci görmek, rüya sahibinin ilim sahibi bir kimse olduğu, çevresindeki insanların kişinin tecrübelerinin değerli olduğunun farkında olduğunun göstergesidir. Kişinin bilgi birikiminden çevresindeki herkes faydalanmaktadır. Herkes bu güzel meziyetinden dolayı kendisine gıpta ile bakmakta ve onun bu durumundan çok memnun olmaktadırlar.

Kişinin çevresindeki insanlar bu kişinin bilgi birikiminden yararlanmaktadırlar.

Rüyada Kırtasiye Malzemesi Almak:

Bu rüyayı genelde finans, muhasebe, hesap kitap işleri yapan kişilerin gördüğü rüyadır. Hayatları boyunca da her konuda hesap kitap yapan kimselere de yorulur. Aynı zamanda kişi başarıya ulaşan hak ettiği mevkide olan yada  olacak kişiye yorulur. Rüya sahibi iş yerinde her konuda zekasıyla diğerlerinden bir adım önde anlamına gelmektedir bu rüya.

Rüyada Kırtasiye Dükkanı Görmek:

Rüya sahibinin bilgiye aç kimse olduğunun göstergesidir. Her konuda etrafındaki herkesten bir kaç adım önde olmak için okuyarak araştırarak hep daha iyi olma çabasında olacaktır. İstediğini de başaran tuttuğunu koparan kimse olacaktır. Mesleğinde ilerlemek için her şeyi yapan başarılı kimselerin gördüğü rüyadır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.