Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Cinayet Görmek
rüyada cinayet görmek
rüyada cinayet görmek

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada cinayet görmek, rüya sahibini zor günlerin beklediğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin bazı işlerinin yolunda gitmeyeceği ve bu durumdan dolayı sıkıntılı günleri geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda bu sıkıntılı günlerin geçmesi feraha erilmesi için yoğun çaba sarf edilmesi gerekmektedir. Kişi kendi yaptığı hatalı yaşam tarzından dolayı maddi manevi zorlanacak çevresindeki yanlış insanlar yüzünden zaman zaman çıkmaza girecek ve ruhen de çökecektir.

Rüyada Bir Cinayete Tanık Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında kendi yapmış olduğu tutarsız davranışlarından dolayı başının çok ağrıyacağı, sorumsuzluklarından dolayı kendisini düşürdüğü durumdan çıkması çok zaman alacaktır. Mevcut tutum ve davranışlarını bir an önce düzeltmesi gerekmektedir.

Rüyada Kendisini Cinayet İşlerken Görmek

Bu rüyayı gören kişinin etrafındaki insanların pek iyi olmadığı, bu şahıslarla görüşmeye devam ederse, başının beladan kurtulmayacağı, maddi manevi bunalımlı günler geçireceğinin habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlığının bozulacağı, hoş olmayan davranış ve tutumlarından dolayı yakınlarının, eş ve dostlarının da ondan soyutlanacağının işaretidir. Rüya sahibinin eş dost ve akrabalarını kazanmak için kendisine çeki düzen vermesi gerekmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.