Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çerçeve Görmenin Anlamı

Rüyada Çerçeve Görmenin Anlamı

Rüyada resim çerçevesi görmek, özlenen beklenen şeylerin varlığı bazı eksikliklerin hissedildiğinin habercisidir. Uzun zamandır görülmeyen, özlem duyulan kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin resim çerçevesi görmesi, mutluluk göstergesidir.

Kişinin mutlu olduğu, hayatının güzel olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğunu devam ettirmek için elinden geldiğince tedbirli davrandığının habercisidir. Başarılı kimselerin gördüğü rüyadır. Tertipli, düzenli, disiplinlidir. Zeki, kararlı ve doğru adımları atan kimselerin gördüğü rüyadır.

Rüyada Kapı ve Pencere Çerçevesi Görmek

Bekar insanlar için evlilik habercisidir. Evli kimselerin görmesi ise mülk sahibi olunacağının müjdecisidir. Rüya sahibi bazı önemli işlere imza atacaktır. Neticelerinde tatmin olacaktır.

Rüyada Çerçeve Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki bazı dengelerin bozulacağının habercisidir. Genel anlamda aile hayatındaki düzenin bozulacağına işaret eder. Küçük çaplı anlaşmazlıklar, bazı kalp kırıklıklarının olacağı anlamına gelir.

Boş Çerçeve Görmek

Kişinin yaşamıyla alakalı beklentilerinin gerçekleşmeyeceği ve hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.