Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada bidon görmek, rüyada eşek görmek

Rüyada bidon görmek, rüyada eşek görmek

Merhaba ruyamda eşimle birlikte bi depo gibi yere gidiyorum ve ordan bir kac tane buyuk poşetler içinde bidonlar var onları alıyoruz ve ordan cıkıyorum bi sokakdan geciyorum eşimle o sokokda iki yaşlı ebe oturmuş evlerinin onunde sohbet ediyorlar ve biyanda eşim kayboldu annnem yanımda belirdi bi yoldan gidiyoruz elimizde deynek sırtımızda cuval var ve yolda bu fotoğraf taki ciçegi sokuyordum elimde kazmayla annemin elindede sari cigdem ciçegi var ve ust tarafımızda bi yoldanda bi erkek eşegin sırtına binmiş gidiyordu eşşegin sırtındada sarı cuvallar var ne anlama geliyor bu ruyayı gunduz gördüm

Rüyada bidon görmek

Rüyada naylon, bidon görmek kişiye komik gelse de  o kadar güzeldir ki. Rüyayı gören kişi hakkında kişilik özelliklerini belirtir.Rüyada bidon görmek, kişinin gönlü güzel, eli açık, misafir perver, güzel kalpli bir kimse olduğunun göstergesidir. Sevdiği insanlar için her şeyi yapabilecek kadar gönlü geniş kimselerin gördüğü rüyadır. Rüyasında bidon gören kişi yaşadığı müddetçe hep iyilik yapmak için yaşar. Genel anlamda rüya içine girdiğiniz ufak bir sıkıntı bunalımı temsil ediyor. Ama siz kendiniz bu içinde bulunduğunuz durumdan kudretinizle çıkacaksınız.Eşek görmeniz yakın çevrenizden göreceğiniz iyiliklerin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.