Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada görülen çamaşır kişinin kendi kişisel özellikleriyle alakalı bazı şeylerin işaretidir. Bu ailesine düşkünlüğü, ne şartta olursa olsun sevdiği insanlarla güzel vakitler geçirmekten zevk aldığı. Kendisinin bulunduğu ortamlarda olumsuz hiç birşeyin olamayacağı güzel, olumlu hislere sahip olduğunu ifade etmektedir.

Rüya sahibi, aslında yüreğinde ağır yükler taşır, bazı sıkıntılarla kimseye çaktırmadan boğuşur ama belli etmez. Derdini içine atar. Sevdikleriyle bunu paylaşıp onları üzmekten sakınır. Bu rüyayı gören kişi bazı yorumculara göre maddi anlamda pahalı bazı eşyalar alınacağının da işareti olduğunu dile getirmiştir. Kişinin uzun zamandır çok istediği ama bir türlü muradına eremediği bir şeye de kavuşması olarak bilinir.

Rüyada Sütyen Görmek (Rüyada İç Çamaşırı Görmek)

Rüyada sütyen görmek, rüyada sütyen yıkadığını görmek, çıkılacak bir yolculuk, bir macera habercisidir. Gidilecek olan bu yolculuk heyecanlandıracaktır. Farkı şeyler yapılacaktır, belirli hayat standartlarında yaşayan kimselerin rutininin dışında kendisine farklı ufuklar açacak bir değişiklik içine gireceğinin habercisidir. Rüyada sütyen yıkadığını görmek, önüne çıkan engellerin aşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Külot Görmek

Rüyasında külot gören kişiler kendilerini eşlerine, ailelerine adamış kimselerin gördüğü rüyadır. Öncelik hep sevdikleridir. Kendisi hep ikinci plandadır. Sevecen ve fedakar kimselerdir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.