Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Uçtuğunu Görmek
Rüyada Uçtuğunu Görmek
Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçtuğunu görmek;

Rüyada uçtuğunu görmek, son derece güzel ve görülebilecek en güzel en hayırlı rüyalardan biridir. Rüyada uçtuğunu görmek, ayaklarınız yerden kesecek harika şeylerin sizi beklediği ve hayata geçeceği anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun, feraha çıkacağınız ve mutlu olacağınızın habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel olumlu gelişmeler meydana gelecektir.

Rüyada Kanat Takıp Uçtuğunu Görmek;

Rüyada kuş gibi kanat takıp uçmak, iş değişikliği yada mevki değişikliğinin habercisidir. Var olan pozisyonun bir üst mertebesine geçilecektir. Rüyayı gören kişinin hayattan ne beklentisi varsa hepsini zamanla elde edeceği manasına da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin güçlü ve başarılı bir kimse olması anlamına gelir.

Rüyada Kuşlarla Uçtuğunu Görmek;

Rüyada gökyüzündeki kuşlarla, böceklerle uçtuğunu görmek, tanımadığınız yabancı kişilerle tanışarak güzel dostluklar kuracağınız ve onlarla güzel ortamlarda mutlu olacağınız anlamına gelir. Gireceğiniz her ortam da sevilen ve etrafındaki kişilere sevinç aşılayan bir kimse olduğunuzun göstergesidir. Bazı yorumculara göre de rüyada kuşlarla uçtuğunu görmek, yaşanılan şehir yada ülke değişikliğinin de habercisi olarak sayılmaktadır.

Rüyada Uçarken Boşluğa Düştüğünü Görmek;

Rüyada boşluğa, bilinmeze doğru uçtuğunu uçtuğunu görmek, bazı sorunlar yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Bu sorunların kısa zamanda yaşanacağı ve içinden çıkılması zor anlar yaşanacağının habercisidir. Rüyasında uçarken düştüğünü görmek, üzücü bir hadisenin yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bazı can sıkıcı olayların yaşanmasına da işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.