Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Boy Ölçüsü Görmek

Rüyada Boy Ölçüsü Görmek

Boyu uzamış olarak gördüğünüz kişinin ulaşmak istediği bir emeli, bir arzusu varsa onun gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyada kısa boy görmek;

Bazı yorumlara göre kısa boy görmek; Ecelinin yaklaştığının habercisi olarak sayılır. Boy’un olması gerekenden daha da kısa olduğu durumlar için bu şekilde yorumlanır. Örneğin bir cüce kadar yada ondan daha kısa görülmüşse kişinin boyu, ecelinin yaklaştığını haber verir derler. Aynı zamanda rüyada boy’un kısaldığını görmek istenilen, arzu edilen şeylerin gerçekleşmeyeceği tam tersi var olan konumdan da geriye gidileceğinin işaretidir.Rüyada kısa boy görmek aynı zaman da kısa boylu olarak görülen kişinin rızkının azalacağı, geçim sıkıntısı çekeceği anlamına gelir. Bir başka yorumlamaya göre kısalmış bir boy görmek düşmanlık olarak da bilinmektedir. Memuriyette çalışan kişinin kendisini rüyasında kısa boylu görmesi var olan rütbesinin gerileyeceğine işaret eder.

Rüyada uzun boy görmek;

Rüyada boy görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişinin bir sınava gireceğinin de habercisidir. Bu sınav kişinin elde etmek istediği arzusuna giden yolda olması gereken ve istenen bir sınavdır. Eğer boy ölçüsü uzun ise, istenilen sonuç elde edilecek ve çok sevinç duyulacak, eğer bor ölçüsü kısa ise, ne yazık ki girilen sınavın sonucu üzücü olumsuz olacaktır. Rüyada uzun boylu birinin daha da uzun olduğunu görmek rüyayı gören kişinin bir memuriyete nail olacağının da habercisidir.  Rüyayı gören kişi kendisini daha da uzun boylu görürse iş hayatında yükselişe geçecek demektir. İş hayatında başarılarının yükselişe geçeceğinin sinyalidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.