Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada tanımadığı yabancı kadın görmek

Rüyada tanımadığı yabancı kadın görmek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Merhaba ben ruyamda köy evi ne gidiyorum orda iki bayan var ve birisi acık sarı saclı biridide kapalı baş ortulu ve bi odadan başka bir odaya gecerken dar bir salondan gectik sonra evin kapısının onune oturduk sarı saçlı bayan corumada gideydin dugune gelememişler sen gideydin dugun hediyelerinide verirlerdir diyor bana ve bir anda kendimi babamgilin evinde buluyorum ve babamın arkadaşı komşumuz 3 4yaşlarında erkek torunuyla bize gelmiş ben de iceri davet ediyorum ne anlama geliyor yorumlarsanız cok sevinirim

Bir takım sıkıntıların içindesiniz. Belli belirsiz kafanıza takılan şeyler var. Bunları bir türlü çözemiyorsunuz. Aslında büyük meseleler değil. Dar salon sıkıntıdır. Sarı renk çözülemeyen bazı sorunların işaretidir. Dar salondan geçmiş olmanız kafanıza taktığınız kadar kayda değer bir problemin olmadığını, gelip geçici bir sorunla yüz yüze kalacağınız anlamına gelir. İyi niyetli bir kimsesiniz. İnsanlarda sizi seviyor.

Evinize tanımadığınız kadınların girmesi aynı zamanda beklemediğiniz kişilerden göreceğiniz yardım, müjdeli bir haber anlamına da gelmektedir. Rüyanıza gördüğünüz yabancı kadınlar güzelse olumlu, çirkinlerse olumsuz durumlar söz konusu olacaktır.

Genel anlamda mevcut sıkıntılı durumdan kolaylıkla çıkılacağı anlamına gelir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.