Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Büro,ofis,İş Yeri Görmenin Anlamı

Rüyada Büro,ofis,İş Yeri Görmenin Anlamı

Rüyada bir iş yeri, ofis, büro görmek öncelikle rüya gören kişinin bilinç altında sürekli işle ilgili soruların olduğu, her fırsatta nasıl yapmalıyım düşüncesi içerisinde olduğu anlamına gelmektedir. İşle yatıp işle kalkanlardansanız rüyanızda kendinizi sürekli çalıştığınız büro,ofis, iş yeriniz de görebilmeniz olasıdır.

Peki kendinizi çalıştığınız ortamda görmeniz iyiye mi, kötüye mi yorulmalıdır ?

Öncelikle görülen ofis karma karışıksa her şey yerli birbirinde ise işlerinizin çokta iyiye gittiği yada  gideceğinden  söz edilemez. Yapılması planlanan projeleriniz varsa tekrar gözden geçirmelisiniz. Eğer rüyanızda çalıştığınız ortamı temiz düzenli görürseniz işleriniz yolunda gidiyor ve öyle de devam edecek demektir.

Rüyada gördüğünüz karışık ofis aynı zaman da haksız helal olmayan kazanca işarettir.Rüyayı gören kişinin  alın teriyle kazanılan temiz bir kazanç elde ettiğinden söz edilemez.

Rüyanızda büronuz , ofisiniz tertipli özenli göründüyse eğer helal kazanç elde ettiğiniz rızkınızın bol olduğu ve bu yolda devam edilirse hak ettiğiniz kazancı elde edeceksiniz demektir. Aynı zamanda DOĞRU yolda olduğunuz işlerinizin her zaman güzel sonuçlarla tamamlanacağı taktir edilen bir kişi olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.i. Rüyayı gören kişi İlahi yolda da Allah’a  karşı görevlerini yerine getiriyor anlamına gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.