Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sınıfta Olduğunu Görmek Sınıfta Sırada Oturduğunu Görmek

Rüyada Sınıfta Olduğunu Görmek Sınıfta Sırada Oturduğunu Görmek

Rüyada bir okulun sınıfında olduğunu gören kişi çocukça davranışlar içinde demektir. Çevresindeki kişilerin bu çocukça  davranışlardan çok da memnun değildir.Aynı zaman da rüyasında kendisini bir sınıfta görmek rüyayı gören kişinin boş hayaller boş maceralar peşinde koştuğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi tanısın tanımasın kim ona bir yol gösterse o yol onun yolu oluyor, eğri mi doğrumu düşünmeden o yola baş koyup gereksiz maceralara atılıyordur.

Rüyayı gören kişi yaşı kaç olursa olsun, her yaşta aklına esen her şeyi yapacak kadar cesur yüreklidir. Sonunu düşünmeden bir çok maceraya koşuyor demektir.

Rüyayı gören kişi bir okulun sınıfında arkadaşlarıyla beraber olduğunu gördüyse eğer öğrencilik hatayına ve okul arkadaşlarına özlem duyuyor ara ara yad ediyor demektir.

Rüyasında sınıfta  okul sırasında oturduğunu görürse eğer rüya sahibi bir hayıra vesile olacak hayır işleyecek demektir. Evlat hasreti çekiyorsa kısa zamanda hayırlı evlat sahibi olacak demektir.

Rüya sahibi geçmişinin belirli bir evresinde takılı kalıyor okul hayatında tamamlayamadığı bir şeylerin olduğunu düşünüyordur. Bunun yanı sıra rüya sahibi tahta sırada oturduğunu görürse eğer yaşadığı şehrin dışında bir şehirden misafir gelecek diye yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.