Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tepsi Görmek Ne Demektir?
rüyada sini görmek

Rüyada Tepsi Görmek Ne Demektir?

Tepsi bolluk, bereket işaretçisidir. Rüyayı gören kişinin tez vakitte büyük bir kısmetle ödüllendirileceğinin habercisidir. Kişinin uzun zamandır istediği bir hayalinin gerçekleşeceği olarak da yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise çok hayırlı bir kısmetle güzel bir yuva kuracaktır. Rüya sahibine bir nevi uyarıcı niteliğinde bir rüyada sayılmaktadır. Bir iş için gerekli atılımı yapması için uyarıdır. İstediği şeye ulaşmak için atılımda bulunup, kısmetini araması dileğini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Böylelikle kişi istediği yaşantıya kavuşacaktır. Şayet hiçbir şey yapmadan istediği şeylerin gerçekleşmesini beklerse, bunun olması imkansız denebilir.

Rüyada Sini Görmek

Bu rüya da tepsiyle aynı yorumlanmaktadır. Sini temiz büyük ve güzelse kısmetin artacağına, bereketin daha da artacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre tepsi yada sini satın aldığını görmek, evine hizmetçi alacağına da işaret etmektedir. Tepsi temiz ise iyi bir görevli, kirli ise, pek de iyi olmayan bir görevli alınacağına yorulur. Aynı zaman da tepsi ve sini satın alıp evine soktuğunu gören kimse bekarsa evleneceğinin habercisidir.

Rüyada Bakır Sini Görmek

Bakır sini görmek, bol kazanca rızka işaret eder. Genel anlamda rüyada tepsi, sini görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin kısmetli bir kimse olduğunun göstergesidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.