Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çamur Görmek Ne Demektir?
çamur

Rüyada Çamur Görmek Ne Demektir?

Çamur görmek pek hayra yorulmaz. Kişinin üzücü haberler alarak büyük hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Kendisini üzücü günlerin beklediğine işaret eder. Arkasından kötü konuşup, yüzüne gülen sahte insanların varlığı şeklinde yorumlanır.

Çamurda yürüdüğünü görmek, rüya sahibini zor günlerin beklediği, canının yanacağı, kedere boğulacağı günlerin kendisini beklediğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, iftiraya uğrayabilir.

Çamurun kendisine bulaşması, sıkıntılardan uzun süre kurtulamayacağı, maddi manevi sıkıntıda olacağı anlamına gelir.

Çamura saplandığını görmek, uzun süre içinde bulunduğu sıkıntılardan kendisini kurtaramayacağına yorulur. Bazen de kişinin ecelinin yaklaştığının habercisi sayılmaktadır.

Rüyada çamur görmek, bazı yorumculara göre ise; kişiye ilahi bir uyarı anlamı taşıması anlamına gelir. Rüya sahibi, bazı yanlışlara bulaşmak üzere olduğu için kendisinin düzeltmesi için bir işaret niteliği taşımaktadır.

Çamurdan herhangi bir şey yaptığını inşa ettiğini görmüşse eğer, güzel işlere imza atacak mevkisi yükselecektir.

Rüyada Sulu Çamur Görmek;

Kişinin doğru dürüst bir kimse olduğuna yorulur. Herkes için iyi şeyler düşünen iyi niyetli insan olduğu anlamına gelir.

Rüyasında Çamur Yediğini Görmek;

Rüyayı gören kişinin hak etmediği bir durumun içinde kendisini bulacağına yorulur. Çevresindeki insanlar tarafından dışlanacak, iftiraya maruz kalacaktır. Bazı yorumlara göre ise, gelirini ailesi için harcayan kişinin varlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çamur Yağması;

Bu hiç hoş bir rüya değildir. Kötü, üzücü haberler duymaya, hastalığa, sıkıntıya işaret eder. Uzun süre kişinin bu durumdan çıkamayacağı hayatı boyunca iyi şeyleri olması için çok büyük çaba harcamak zorunda kalacağına, yapacağı evliliğinde kendisine pek hayırlı gelmeyeceğine yorulur.

Çamurun kuruduğunu görmek;

Bu oldukça iyidir. Yakın zamanda kişinin yaşadığı olumsuz durumlardan kurtulacağı, eski güzel bereketli, mutlu günlere tekrar geri döneceği anlamına gelir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.