Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada köpek görmek, Köpek ısırdığını görmek ne demek?

Rüyada köpek görmek, Köpek ısırdığını görmek ne demek?

Rüyada köpek görmek düşman anlamına gelmektedir. Pek hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. Rüyada görülen köpeğin  görüntüsüne ve tavrına göre değişir anlamı tabi ki.  Eğer köpeğin görüntüsü güzel süslü ise;  rüyayı gören kişi zevkine, rahatına  düşkün  bir kimseye işaret eder. Görülen köpek kirli, çirkin sokak köpeği ise, rüya sahibinin farkında olmadığı yakınlarında bir yerlerde dolanıp arkasından kuyu kazan kişilerin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada  havlayan bir köpek görmek, rüyayı gören kişinin edepsiz, kırıcı konuşan bir kimse olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda hoşa gitmeyen can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalınacaktır. Tartışma ortamına girmek durumunda kalacaktır kişi. Can sıkıcı haberlerin de alınacağının habercisidir.

Rüyada köpeğin kendisini ısırdığını görmesi, çevresinde bulunan bir düşmandan zarar göreceği yada bir hastalık geçireceği anlamında da yorumlanmaktadır. Çevresinden göreceği zarardan dolayı üzülecek ve zor durumda kalacak sıkıntılı günler geçirecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.