Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada koşmak, koştuğunu görmek!

Rüyada koşmak, koştuğunu görmek!

Rüyada koşmak sıkıntı ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sıkıntı içerisinde olduğunu, ulaşmak istediği amacına bir türlü ulaşamadığını ne yaparsa yapsın ne kadar hırs içinde olursa olsun asla istediği hiç bir şeye erişemeyecektir.

Hayat her zaman bir maratondur ve istenilen şeye ulaşmak zaman alır ne kadar uğraşırsan uğraş bazen kısmetimizde var olan alın yazımız da ne yazılmışsa o olur. Bazen bazı şeyleri çok üstelemememiz akışına bırakmamız bizler için en hayırlısıdır. İşte bu rüya bunun bir göstergesidir. Ne kadar çabalarsan çabala olduğun yerde sayacaksın ulaşmak istediğin hedefe ne yaparsan yap ulaşamayacaksın demektir.

Rüyada koştuğunu görmek yorucu bir tempoyla çalışıldığı ve bundan dolayı kişinin vücudunun yıprandığı halsiz bitap düştüğü anlamında da yorumlanmaktadır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.