Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hamur İşi Ekmek Görmenin Anlamı
hamur
ekmek pişirmek

Rüyada Hamur İşi Ekmek Görmenin Anlamı

Rüyada hamur ve türevlerini görmek, rüya sahibinin oldukça kısmetli bir kimse olduğunu gösterir. Rüyasında hamur isi yiyecekler yaptığını görmek bekar bir kimse için  iyi bir eşle evleneceğine . bekar degilse mal, mülk elde edecegine işaret eder.

Rüyada Ekmek Görmek

Ekmek hamur türevi bir yiyecek olduğu için hamur işleriyle aynı anlamlar içerir. Kısmet hayırlı işler olarak yorumlanır. Ekmek pişirdiğini görmek de oldukça anlamlı bir rüyadır. Kişinin, hayatı boyunca sıkıntı çekmeden, ferah bir hayat süreceğinin kısmetinin her anlamda artacağının işaretidir.

Rüyada Hamur Yoğurduğunu Görmek

Unla yapılan her şey, bereket, bolluk kısmettir. Rüya sahibinin gördüğü en anlamlı en değerli rüyalardan biridir. Bu rüya kişinin kendi elleriyle, kendi emeğiyle başarılı, mutluluk, huzur dolu bir hayat elde edeceğinin habercisidir. Kendi emeğiyle, çabasıyla kişi mutluluğunu elde edecek. İlerde bu emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacak demektir.

Rüyada Ekmek Pişirdiğini Görmek

Rüya sahibinin güçlü, sağlam bir kişiliğinin olduğunun göstergesidir. Kişinin hayatı boyunca önüne çıkabilecek her engeli kendi emeğiyle aşacağının bir işaretidir. Çaba gerektiren hiçbir zorluktan çekinmeden elde etmek istediği hedefe her zaman ulaşmak için emek verecektir. Öz güveni yüksek ve çevresi tarafından da başarılarıyla anılan kişiye işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.