Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kendi evinin dışında başka bir evin kendisinin olduğunu görmek

Rüyada kendi evinin dışında başka bir evin kendisinin olduğunu görmek

Değerli okurumdan gelen Rüya;

rüyamda kendi evimde değilim ama benim evimmiş
oğlumun küçüklüğü uyuyor ve evin salonundayız içerse karanlık sadece pencerelerden sızan ışıkla aydınlanıyor bir bakıyorum simsiyah giymiş bir hırsız televizyonu çalıyor söküyor yerinden pencereye koşup bağırıyorum hırsız var diye hem ev halkı hem dışarıdaki insanlar duyup hareketleniyor bir sürü erkek ellerinde sopalarla evin etrafına toplanıyor ve yanlarında bir o kadar köpek var onlarda sürekli havlıyor ben bu hareketlilik karşısında hem şaşırıyorum hem seviniyorum helal olsun size diye bağırıyorum sonra odaya dönüyorum ki bir kocam oluyor bir yardım eden adamlardan biri hırsızın çaldığı televizyonu geri getiriyor oradan yakalandığını anlıyorum.

Öncelikle Allah hayırlara çıkartsın diyelim. Unutmamalıyız ki bir çok rüya insanın yaşadıklarının bilinç altına alınması ve bu bilinç altının beyinde bazı olaylarla birleşerek kurgulanması bazen işaret sayılması şeklinde açıklanır.

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Rüyada kendinizi size ait olmayan bir evde görmeniz bazı durumlara ayak uydurmakta zorlandığınız, mevcut duruma uyum sağlayamama, kabullenememe anlamına gelir. Bu mevcut yaşantınızla alakalı olabileceği gibi, şuan da yaşadığınız evi de kabullenememe olarak da değerlendirilebilir. Oğlunuzun küçüklüğünü görmeniz; rüyada erkek çocuğu görmek iyi sayılır. Küçüklüğünün görülmesi sıkıntıların yok olacağı, güzel şeylerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada hırsız görmek, evinizden bir şeyler çalması bazı sorunların varlığına işaret eder. Evinizden eşya çalması ve evinize az miktarda da olsa ışık girmesi az da olsa kalbinizin bir tarafının rahatlayacağı demektir. Köpek düşmandır. Havlamaları çevrenizde sizin kuyunuzu kazmaya çalışan kişilerin olduğuna işaret eder. Kalabalık halkın yanınızda olması bazen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Güvensiz hissediyorsunuz sanırım. Ama eşinizin ve çevrenizin desteği her zaman üzerinizde. Çalınan herhangi bir şeyin geri gelmesi bir lafın döneceği anlamına gelir. İyi bir laf olmayacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.