Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada asma görmek

Rüyada asma görmek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Merhaba ben ruyamda annemgilin evdeyim ennem babam var evde oturuyoruz ben cam kenarına asma agacı dikmiştim babam asma agacına cardak yapmış asma agacını cardagın uzerine yatırmış bir şekilde gördüm ne anlama geliyor

Rüyada Asma Görmek

Asma çoğalması, yeşiliyle anlaşılacağı gibi bereket demektir, nimet demektir. Hayırlı haberlerin alınacağı, Allahtan istenen duaların kabul olacağı demektir. Rüya sahibinin temiz kalpli, sevilen ve inançlı kimse olduğuna işaret eder.Kişinin hayatında hep hayırlı şeylerin olacağı anlamını taşır.

Aile, eş hayatında sevilen sayılan bir kimsedir. Hayatı boyunca hep mutlu olunacağına yorulur. Hayır getirecek işlerin rüya sahibini bulacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı evlat olduğunuzun da işaretidir. Asma ağacının çardağa yatırılmış olması baba tarafından birinden gelecek hayırlı haberlerin müjdecisidir.

Allah hayırlara çıkartsın diyelim.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.