Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Telefon Görmenin Anlamı

Rüyada Telefon Görmenin Anlamı

Telefonla görülen rüyalar bütünüyle değerlendirilmesi gereken rüyalardandır. duyulacak bir haber, yaşanacak bir olay habercisidir. Güzel mi, kötü mü haber alınacak buna rüyayı bütünüyle değerlendirerek doğru yorumlayabiliriz. Bazı yorumculara göre rüyada görülen telefon bir yerden beklenmedik anda alınacak toplu para, mala işaret eder.

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Bir yerden yada birinden alınacak güzel veya kötü bir haber anlamına gelmektedir. Rüya kişinin rüyayı gördüğü gündeki ruh hali yaşadıklarıyla da doğru orantılı olacaktır mutlaka. Çoğu zaman deneyimlerime istinaden telefonla konuştuğunu gören kişiler can sıkıcı haberler almışlardır. Sonrasında kişilerin olumsuz bir takım olaylar yaşadıklarına tanık olmuşumdur.

Bir yerden haber bekleyen kişiler rüyalarında telefonla görüştüklerini görürlerse eğer mutlaka beklenen haberlerin yakın zamanda geleceğine işaret etmektedir. Kişi bir mevki değişikliği yaşayacaksa ve bunun için haber bekliyorsa olumlu yada olumsuz beklenen durum sonuçlanacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.