Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek eğer rüyayı gören kişi bekarsa ve iş hayatında ise güzel işlere imza atacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zaman da rüyayı gören kişi küçük bir sermaye koyarak yüksek bir gelir elde edecek demektir.

Rüyayı gören kişi evli ise; eşiyle öpüştüğünü görmek, eşiyle ufak bir tatsızlık, kırgınlık yaşayacakları ama kısa sürede tatlıya bağlanacağı anlamına gelmektedir. Çoğu zaman da öpüşmek ayrılık habercisidir. İş yada özel hayatta bir takım olumsuzlukların ardından ayrılık yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyayı gören kişi ölmüş bir kimseyi öptüğünü gördüyse, ölmüş kişiden bir miras kalacaktır. Yada hoşuna gitmeyen can sıkıcı bir haber duyacaktır. sonrasında da üzülecektir.

Rüyayı gören eski sevgilisini öptüğünü gördüyse eğer, o kişiyi yakın zamanda görecek demektir. Farklı şekilde de değerlendirmek gerekirse, geçmişte yaşanan günlerin özlendiğinin de habercisidir.

Tanımadığı biriyi öptüğünü öpüştüğünü gördüyse eğer, iş yada yaşadığı yerden memnun hayatından memnun anlamında yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.