Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Motor Görmek Ne Demek?
rüyada araba motoru görmek

Rüyada Motor Görmek Ne Demek?

Değerli Okurumdan gelen rüya;

Rüyada Motor Görmek:

Rüyamda bir oda içerisinde motor gördüm ekektrikle çalışıyormuş ,araba motoru gibi bir motordu ,Babam onun fişini takıp çalıştırıyor,gayette iyi çalışıyordu, ben onun çalışmasını izlerken motor alev aldı yanmaya basladı ,cok iyi gorunuyordu ama o kadarda iyi saglam değilmis motor diyorum icimden ,yanına gittiğimde birsekilde söndü, babamda geldi hayret ile bakakaldı motora ait baska sağlam ekektronik parcakarda vardı

Öncelikle Allah hayırlara yorsun.

Rüyada motor görmek hayırlıdır. Bu motor araba motoru olabilir, motosiklet motoru olabilir, herhangi bir şeyin çalışmasına yardımcı bir motor da olabilir.

Değerli okurum, motoru ev içerisinde görmüşsün. Bu demek oluyor ki her şey yoluna girecek. İstenen şeyler yavaş yavaş gerçekleşecek. Kurulu düzen devam edecek. Motor bir işletim sistemidir, bu da demek oluyor ki ; evinizde ailenizde ki durumlar güzel yönde ilerleyecek. Maddi manevi sıkıntılar kendinden uzaklaşacak. Bu durum için biraz da olumlu düşünerek siz de katkıda bulunacaksınız. Özellikle bazı şeylerin düzene girmesi için babanız öncülük ediyor yada edecektir.

Motorun alev alması yanması güzeldir. Endişe edilecek bir durum değildir. Bu kat kat artan iyiliklerin habercisidir. Gerek rüyanız gerekse hislerin doğrultusunda sizin yanan motorun yanına gittiğinizde sönüyor olması şu demektir: Baş gösterebilecek bazı olumsuzluklar sizin sayenizde gerçekleşmeyecek, kırılan bir kimse olmayacak, bu dualarınızın bir hediyesi de olabilir.

Toparlamak gerekirse, siz ve babanız duygusal bağınız tüm endişe ve korkularınızı ortadan kaldıracak. Güzel enerjiniz kötülükleri ve kötü insanları sizlerden uzaklaştıracak.

Sevgilerimle,

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.