Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sevgiliden saat alıp saat vermek

Rüyada sevgiliden saat alıp saat vermek

Ayrıldığım eski sevgilim rüyamda ona aldığım saatleri bana verip bunları iade et diyordu. Ben de ona bana aldığın saatleri sana vereyim mi diyordum. Sonra senin saatlerin kalsın benim saatimin kordonunu değiştirelim o zaman diyordu. Bu ne demek yorumlarsanız sevinirim.

Sevgili okurum rüyanız şu şekilde yorumlanır.

rüyada eski sevgiliyi görmek bazen yeni bir birliktelik bazen de  ayrılık habercisi olarak yorumlanır. Çoğu zaman da kişinin maddi bir yükün borcun altına girmesinin habercisidir. Saat görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin düzgün karakterli düzgün ahlaklı olduğu dakik dediğini yapan ve dürüst bir kişi olduğunun göstergesidir. Bazı kişilerin gördüğü bu rüya sahibinin can sıkıcı hoşa gitmeyen kişilikte olduğunun göstergesidir. Eski sevgilinizle saat alışverişi yapmaya çalışmanız bazı sıkıntılar içinde olduğunuza yorulur. Genel anlamda kol saati görmek ise; rüyayı gören kişinin kendiyle ilgili bir takım sıkıntılarının olduğu, bunları tez zamanda canı yanmadan atlatmak istemesi anlamına gelir. Rüya sahibi maddi olarak büyük sıkıntılar içine düşecektir.

Allah hayırlara yorsun diyelim.

Sevgilerimle

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.