Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Dondurma Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Dondurma Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Dondurma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dondurma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dondurma görmenin anlamı,  görülen rüyanın bütünüyle değerlendirilerek yorumlanacağı bir rüyadır. Rüyada donmuş diri bir dondurma görmek bazı sıkıntıların varlığına işaret eder. Rüyada dondurma yediğini görmek, rüyayı gören kişiyi güzel ve başarılı günlerin beklediğini temsil eder. Dondurma içeriğindeki süt özlerinden dolayı oldukça güzel şeylerin geldiğine dünyevi işlerin iyiye gideceğine işaret eder. Bilindiği gibi süt dünyalıktır. Yani kişi bu dünyada bolluk bereket içinde yaşayacaktır.

Görülen rüyada eğer dondurma eriyorsa, rüya sahibini sıkıntılı günleri bekliyor olacaktır. Rüya sahibinin beklentilerinin, geleceğe dair yaptığı planlarının suya düşeceği ve bu durumdan dolayı hayal kırıklığı yaşayacağının işaretidir.

Rüyada dondurma yaptığını görmek, çalışan kişiyse eğer beraber iş yaptığınız kişilerle bir araya gelerek ortak bir iş ile ilgili planlar yapıp hayata geçireceksiniz. Rüyada gördüğünüz dondurma meyveli ise, hayatınızda ki bir çok işin çeşitli güzelliklerini görecek bundan dolayı güzel gelirler elde edileceğine işaret etmektedir. Görülen dondurma sütlü ise, çok temiz ve bereketli gelirler elde edeceğinize, kakaolu ise tek düzen yaşayan çeşitliliklerden hoşlanmayan kişiye işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.