Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Lüks Araba Görmek
rüyada lüks araba görmek
rüyada lüks araba görmek

Rüyada Lüks Araba Görmek

Bu rüya kişinin içinde bulunduğu durumu direk yansıtmaktadır. Rüya sahibi, aldığı eğitim ve becerilerine uygun olmayan bir işte çalışmakta, zevk almadan para kazanmakta, olması gereken hiçbir şeyin olmadığına işaret eder. Kişi mevcut durumdan da hiç memnun değildir. Bu rüya tamamen psikolojik değerlendirilmesi gereken bir rüyadır. Ne maddi anlamda ne de manevi anlamda kişi tatmin olmamaktadır. Gerek mecbur kalarak görüştüğü iş çevresi, gerek işinin gerektirdiği muhatap olmak zorunda olduğu kişilerden dolayı  can sıkıcı  günler geçirmekte, olması gerektiği gibi kendi ilgi beceri ve sosyal çevresine uygun hayat sürememektedir.

Bu rüya tamamen kişinin işiyle alakalı tatminkarsızlığının göstergesidir. Kişi daha başarılı, becerikli ve eğitim seviyesi yüksek olduğu halde, vasfına uygun bir işte ikamet edememektedir ve bu durumdan dolayı canı sıkılmaktadır. Rüya sahibi uzman olduğu işle ilgilenmek, manevi ve maddi olarak yeteneklerinin karşılığını almak istemektedir. Hak etmediğini düşündüğü bir hayat  sürmekte ve bunun düzelmesini istemektedir.

Bu rüyayı gören kişi lüks aracı aldığını ve onu sürdüğünü gördüyse, gerekli başvuruları yaparak kendisine uygun işi bularak hem maddi hem manevi olarak kendisini refaha çıkartacaktır. Sadece biraz yoğun çaba sarfederek rızkını aramalı.

Yıllarca emek verilen, belirli aşamalara geçilen, başarı elde edilen eski günlerin yeni iş hayatında hatırlatılacağı ve bundan dolayı gerekli şekilde kendisine davranılacağını zamanla görecektir. Eski başarılı günlere dönülmesi için gerekli çabanın gösterilmesi ve bunun sonucunda da emeklerinin karşılığını alması muhtemeldir. rüya sahibi yaşadığı bu sıkıntılı durumdan kendisine ders çıkaracak ve kendisini bu duruma sokan şeyleri yapmayarak hatalarını tekrarlamayarak istediği hayatı yaşayabilecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.