Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hapishane Görmek Ne Demektir?
rüyada hapishane görmek

Rüyada Hapishane Görmek Ne Demektir?

Bu rüya genelde darda olan sıkıntı da olan, aile, eş hayatında huzursuzluk yaşayan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Rüya sahibinin geçimsiz, huysuz ve diktatör bir eşe sahip olduğunun göstergesidir. Kişi kendi isteklerini dile getirse dahi eşi kendi bildiğini okur. Yani ne yazık ki yönetilen bir eş rolü kendisine düşendir. Rüya sahibi sessiz içine kapanık her şeye tamam diyen uyumlu bir kimsedir. Bu iyi niyeti yüzünden biraz eziyet görmektedir. Kendisini hapishanede kapalı kapılar ardında görmek bazı yorumculara göre kişinin dinlenme ihtiyacı duyduğuna, kafasını toplamak düşünmek istediğine yorulur. Sıkıntılarla boğuşmuş, ama sonunda dualarının karşılığını almaya da habercidir.

Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek

Rüyada hapishaneye düştüğünü görmek, bazı kimselere göre kişinin hayatının güzel gittiği fakat artık çok da iyi gitmeyeceğine, var olan hayatını mumla arayacağına, diğer bir tabire göre kişinin sağlıklı mutlu uzun bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Hapishanedeki Birini Ziyaret Etmek

Rüya sahibi almak istediği her kararda danışmak istediği birinin varlığına ihtiyaç duyar. Yol gösteren akıl veren birinin varlığına ihtiyaç duyan bir kimseyi işaret eder.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu kötü günlerden tez vakitte feraha erişeceğinin habercisidir. Eziyet gördüğü hangi durum varsa ondan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Hapislikten Kaçtığını Görmek

Rüyada hapisten kaçtığını görmek, rüya sahibinin darlıklı, sıkıntılı günlerinden sıyrılıp rahat soluk aldığı maddi ve manevi anlamda rahatladığı bir döneme gireceğinin habercisidir. Kişi elinde bulunduğu imkanları kullanarak kendi çabasıyla içinde bulunduğu girdaptan çıkacak kurtulacaktır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.