Anasayfa / Enteresan Bilgiler / Günlük Yaşam / Asansör Düşerse Ne Yapmalıyız?
Asansör Düşerse Ne Yapmalıyız?
Asansör Düşerse Ne Yapmalıyız?

Asansör Düşerse Ne Yapmalıyız?

İçinde bulunduğunuz asansör bozuldu bir anda hızla aşağıya düşmeye başladı bu durumda ne yaparsınız? Bir çok cevap vardır eminim acaba mantıklı olan hangisidir?

Bir çok kişi zıplayarak yukarı doğru kendimi iter düştüğünde dibe vurduğunda en az zararı alırım diye düşünür. Maalesef bu böyle değil. Asansör her türlü düşüyor ve kim bilir kaç km hızla çakılacak yere. En az zararla kurtulmanın bir yolu var mı dersiniz? Keşke olsa ne yazık ki ne yaparsanız yapın acı sondan kendinizi minimum zararla kurtarmanız imkansız denecek kadar  zordur. Çünkü yer çekimine karşı koyman imkansız düşeceksiniz ve düşüş hızınız epey fazla olacak. Bu düşüş sonrası ne yazık ki bedeniniz hasar görecek bundan kaçamayız.

İster zıplayın ister hoplayın ister dizlerinizi ellerinizle bağlayıp kafanızı koruyun sonuç olarak düşmekten kendinizi alı koyamayacağınız için ne yapsanız bir işe yaramayacaktır.

Allah kimseye kaza bela vermesin inşallah. Amin

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evde çiçek bakmak insanlara zararlı mıdır?

Bilindiği gibi çiçekler her yerde insana mutluluk verir evin ofisin bahçemizin olmazsa olmazlarıdır. Dışarda bakılan …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.