Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Seccade Görmek Ne Demek?
Rüyada Seccade Görmek Ne Demek?
Rüyada Seccade Görmek Ne Demek?

Rüyada Seccade Görmek Ne Demek?

Rüyada seccade görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin Allah katında en güzel yerde olduğu, dünyevi hayatta ise, en iyi mertebeye ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kendini seccade de secde de gördüyse eğer, insanlara hayır işleyen iyi huylu düzgün ahlaklı kişi olarak yorumlanır. Hayırlı işler yapan hayırlı kişi de demektir.

Rüyayı gören kişi bir kadınsa eğer, namuslu, iffetli ve Allah tealaya olan sorumluluklarını yerine getiriyor Allah yolunda ilerliyordur. Günah işlemekten sakınan kendini koruyan ahlaklı kimse olarak yorumlanır.

Bazı yorumlara göre seccade de namaz kıldığını gören kişi hac yada umre vazifesini yerine getirecek kimse olarak da yorumlanır.  Aynı zaman da bolluğu bereketi de temsildir bu rüya.

Bir cami yada mecliste seccade üzerinde namaz kılarken kendisini görmenin anlamı ise; o kişinin kendisine çevresine ve topluma yararlı bir insan olduğunun işaretidir.

Rüyada seccade görmek, bazen de kişinin dininden uzaklaşmaması için bir uyarıdır. İbadetlerini yerine getirmesi için Allah teala tarafından bir mesaj niteliği de taşımaktadır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.