Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada elti görmek, rüyada tavşan görmek,rüyada tavşan avlamak
rüyada elti görmek

Rüyada elti görmek, rüyada tavşan görmek,rüyada tavşan avlamak

Sevgili okurumdan gelen rüya ;

Merhaba ben ruyamda eşimin köyunde eşim eltim ben dag cıkmışız ve eşim eltimle benim yanımdan ayrılıyor ve iki tane erkek tavşan avlayıp geliyor yanımıza eltim bana bak senin eşin tavşan avlamış benim eşim olsa avlayamaz diyor ve orda uyandım ne anlama geliyor

Rüyada Elti görmek,

Rüyada Tavşan avlamak,

Öncelikle şunu belirteyim sevgili okurum. Rüyanıza eltinizi sıkça görmeniz, günlük yaşam telaşını çok fazla düştüğünüz ve dünyevi hayata fazla kapıldığınıza işaret eder. Esas dünyaya dair ahirete dair biraz el etek çekmiş durumdasınız demektir.

Dağa çıkıldığınız görmüşsünüz bu oldukça güzel manadadır. Yapmış olduğunuz güzel şeylerin mükafatını alacağınız anlamına geliyor. Yardım sever iyilik canlısı bir kimse olduğunuza ve çevrenizde sevildiğinize işarettir. Hem siz hemde sizinle beraber dağda olduğunuzu gördüğünüz kişiler.

Rüyada tavşan avlamak genelde evlilik ev kurma, yada ev almak anlamına gelir. Tavşanı avlayan kişi bir ev sahibi olabilir. İş hayatında başarı, aşk ve evlilik hayatında güzelliklere yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.