Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Karga Görmenin Anlamı

Rüyada Karga Görmenin Anlamı

Rüyada Karga Görmek

kişinin çevresindeki kişilerin kendisini çekemediği, arkasından konuştuğunun habercisidir. Rüya sahibinin başarılarını çekemeyenlerin varlığını işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresinde dost gibi görünen, gizli düşmana yorulur. Bu gizli kişi, içten içe rüya sahibinin arkasından kuyusunu kazıyordur.

Aynı zamanda rüyayı gören kişinin dedikodusu yapılıyor, fırsatını kolluyorlar zayıf anında faka bastırmak için. Karga gören kişinin etrafında kendini bilmez boş konuşan, fesat insanların varlığına yorulur.

Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüya sahibini yanlış yönlendirip kuyusunu kazan kişilerin varlığının habercisidir. Aynı zamanda pek hoşa gitmeyen can sıkıcı haberlerin alınacağına yorulur.

Rüyada Karga Öldürdüğünü Görmek

Nereden geldiği çok bilinmeyen kazanç elde edilecektir. Bunun yanı sıra kaybedilen para olarak da değerlendirilir.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Gereksiz insanların varlığının habercisidir. Olsalar da olur olmasalar da böyle kişilerin her zaman zararı olacaktır. Uzak durmanız gereken kişilerin varlığının habercisidir.

Rüyada Karga Isırması

Canınızı sıkacak, size gözyaşı döktürecek bir problemle karşı karşıya kalacaksınız. Kısa süre sonra unutulup gidecek.

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.