Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada tütün dizmek, rüyada hala görmek, rüyada kedi beslemek

Rüyada tütün dizmek, rüyada hala görmek, rüyada kedi beslemek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Merhaba ben ruyamda buyuk halamgilin koydeki evindeyim ve kucuk halamda gelmiş tutun diziyorlar balkonda bende elimde iki tane kucuk kediyle geliyorum ve halama kullanmadıgın tabak varmı diye soruyorum halam bana yuvarlak plastik kap veriyor içine tarhana corbası koyup kedilere verdim ve kucuk bi kız vardı ona kurabiye verdim yedi ne anlama geliyor?

Rüyada hala görmek; şans, kısmet mutluluk habercisidir. Baba tarafından kişilerin güzel şeylere yardımcı olacağına işaret etmektedir.

Kedi herkesin aklında kaldığı gibi nankör yada nankörlükle alakası olan bir şey değildir. tam tersine evde huzur mutluluk, bereket demektir. Varlığını görmek onu beslemek hayatınıza dair güzel şeylerin olacağının habercisidir.Bir şeylerin olması için emek verdiğinizin göstergesidir. Tütün görmek dizmek şu şekildedir. Henüz içilmeye hazırlanmamış saf mamul biraz emek vererek bazı şeyleri kovalayarak fırsatları değerlendirerek sonu güzel keyif veren şeylere kavuşmaya yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.