Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kum Kumsal Görmenin Anlamı
kum

Rüyada Kum Kumsal Görmenin Anlamı

Kumsalda bolca mevcut kum görülmesi kişinin hem dini hem de dünyevi işlerle ilgili olduğuna, az kum kişinin geliriyle dünya işleriyle meşgul olduğuna yorulur. Rüyasına kum topladığını biriktirdiğini görmek rüya sahibinin kazancını biriktirdiğine işaret eder. Kum üzerinde yürüdüğünü görmek, hayatın getirdiği bir çok zorlukla baş etmeye çalışmayla yorumlanır. Kişinin yaşaması için gerektiği kadar kazanç elde etmesi şeklinde tabir edilir.

Kumsalda Plajda Yürüdüğünü Görmek

Kumsalda kum üzerinde uzun bir süre yürüdüğünü gören kadın yada erkek olsun hayatları boyunca hep yalnız kalmış, kendi işlerini kendileri yapmış, kazançlarını da çabalarıyla elde etmiş kişilerden demektir. Bazı yorumculara göre ise, kumsalda yürümek kişinin negatif düşüncelerden arınmasına pozitif bir hayat sürmesine bir işaret niteliği taşıyan rüyadır.

Kumsaldan yada bir yerden kum aldığını görmek, yakın zamanda adım atılacak bir işe el atarak zor bir karar verileceğine ve emek sarf ederek bu işin üstesinden gelmeye çalışılması şeklinde yorumlanır. Kum oluşumu da göz önüne alınırsa oldukça küçük ve binlerce taneleri barındırır içinde yani zahmet isteyen şeyleri çağrışım yapar. Bu rüyayı gören kişi hayatı boyunca istediği her şeyi kolay elde eden kişilerden olamayacak maalesef. Rüya sahibi kendisini bir kum yığınının üstünde görürse şayet varlığının her geçen gün artacağına işaret eder.

Rüyada Kumda Boğulmak

Kumda boğulduğunu görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sorunlardan kendisini çekip kurtaramayacağı ve bu yükten dolayı sıkıntılı günler geçireceğinin habercisidir.

Rüyada Kum Yediğini Görmek

Kendi çabalarıyla elde ettiği gelirinin günden güne artacağına, bir hata yapmadan helal kazanç elde ettiği sürece sorunsuz bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Kumsal Görmek

Kişinin iş hayatındaki başarılarının devamlılığını temsilidir. Kişi doğuştan bol rızıklı ve bereketlidir. Elini attığı her işte kendisini üzmeyecek gelir elde edecektir. Eğer rüyayı gören kişi özel hayatında ayran gönüllülük yapmış birisi ise, artık düzenli ve güzel bir ilişki içine girecek demektir. Rüyayı gören kişinin öz güveninin yüksek olduğu, kendisini mutlu eden kişi ve ortamlara bulunacağına işaret eder. Sahilde bulunmak kişiye her zaman pozitif enerji verdiğinden bu rüyayı gören kişilerin her daim mutlu bir hayat süreceklerinin göstergesidir. Maddi manevi tüm sıkıntıları geride bırakacağı bir döneme girmelerine çok az kaldığının göstergesidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.