Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Geliyor?
Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Geliyor?
Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Erkek organını görmek,  mal, mülk, evlat ve hayırlı uzun ömürle yorumlanır. Sevindirici haberlerin alınacağının da habercisidir.

Rüyada Kadın üreme organı görmek, üzüntüden, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya işaret etmektedir. Kimi zaman kadın üreme organı görmek, bir iş ortaklığına da delalet eder.

Bazı yorumculara göre ise; kadın üreme organını görmek, bir erkek yakından hastalık haberi almaya, Erkek üreme organını görmek de bir kadın tanışın hastalık haberini almak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada kişi kendi cinsel organı görürse eğer, sıkıntı ve üzücü günler geçirecek demektir. Gebe bir kadının erkek cinsel organını rüyasında görmesi erkek evlada, kadın cinsel organını görmesi kız evlat sahibi olacağının işaretidir.

Rüyada görülen cinsel organda tüy mevcut ise, kişinin canını sıkacak, ona üzüntü verecek bir takım olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.