Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sümük Görmek Ne Demek?
sümük

Rüyada Sümük Görmek Ne Demek?

Rüyada Sümük Görmek?

İlk başta tiksindirici gelse de, rüyada görülen sümük; rüyayı gören kişi için müjdeli haberler almaya yorulur.

Rüyada sümük görmek, kişinin ailesinden birinin veya kendisinin bazı sıkıntılı dönemler içinde olduğunun işaretidir. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda.

Bazen bu rüya kişinin ailesinin büyümesi olarak da yorumlanabilmektedir. Yani bir bebek haberi de duyulma ihtimali yüksektir.

Rüyada Burnundan Sümük Almak Ne Demek?

Rüyada burnundaki sümükleri elleriyle çıkarttığını (temizlediğini) gören kişi, çok hayırlı mutluluk verici bir takım haberler alacak demektir. Bu rüya genelde kişinin kendisini yalnız hissettiği, bazı sorunlar yaşadığı zaman da görülen rüyalar içinde yer alır. Sıkıntıların içinden belki çok hızlı ve kolay çıkılmayacak fakat zamanla güzel şeylerin rüya sahibini beklediğinin müjdecisidir.

Rüya sahibi burnundan sümük aldığını gördüyse, bu onun için çok hayırlıdır. Bekar kişiler için, hayırlı eşe, evli kişiler için hayırlı iş veya hayırlı evlatlara işaret eder. Bazen hayırlı kız evlat olacağından bahsedilir.

 

Rüyada Sümkürdüğünü Görmek Ne Demek?

Rüya sahibinin üstünde bulunan yüklerden sıkıntılardan arınacağı, kurtulacağı anlamına gelir. Belki bir değil bir kaç sorun yaşanması ve bunalımlı günler yaşanmış olması kişiyi olumsuz etkilemiş olabilir, işte bu dönemde bu tarz rüyalar görülmesi işaret sayılır. Allah her zorluğun arkasından bir kolaylık gösterecektir. Sabredilmeli. Rüya sahibi, hayattan istediklerini alamadığı için sıkılmaktadır. Haklı olarak kendini hayattan, yakınlarından soyutlamaktadır. Ancak bu rüya aynı zamanda kişinin kendisine gelen ilahi bir güç işaretidir. Yani kişi kendine olan saygısını, kendine olan inancını geri kazanacak, hayatında güzel gelişmeler ardı ardına gelecektir.

Rüyada Sümük Yediğini Görmek

İşte bu rüya sahibi için harika gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Şansının açılacağı, kısmetinin artacağı, sevinçlerin, mutlulukların, heyecanların yaşanacağı bir dönemim habercisidir.

Aynı zamanda rüya sahibinin güzel kazançlar elde etmesi,gelirinin artması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kişiye Sümük Bulaştığını Görmesi

Rüya sahibinin ellerine yüzüne üstüne sümük bulaştığını görmesi, her anlamda kısmet demektir. Para, mutluluk, huzur, aşk…

Bazende sevdiğiyle, eşiyle bağlılıklarının sevgilerinin daha da güçlenmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sümüğünün Aktığını Görmek

Bu rüya küçük çaplı bir hastalığa işaret eder. Ayakta atlatılacak kişiyi yatağa yatırtmayacak. Bazen de küçük çaplı bir sıkıntıya işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.