Anasayfa / Genel / Rüyada hamilelik testi yaptığını görmek

Rüyada hamilelik testi yaptığını görmek

Merhaba ben ruyamda annemgilin evde yim iki abim ben babam ve eşim var hamilelik testi yapıyorum ve hamile oldugumu öğreniyorum ve telefon da bi kız hadı soyle hamilemisin diyordu tanıdıgım bi kızdı ama kim oldugunu anlamadım ve ben sana sonra derim diyorum ve orda uyandım ne anlama geliyor

Rüyanız genel anlamda değerlendirilirse günlük yaşantınızdan kesitler içeriyor. Beklenen bir müjde var sabırsızlıkla bekliyorsunuz ama henüz olumlu sonuçlanmamış. Yakın zaman da bir hamilelik söz konusu olabilir fakat biraz engebeli bir hamilelik süreci yaşayacaksınız. Fazla bir zaman değil çok yakın bir zaman da gerçekleşecek bu durum.

Birisi sizin hakkınızda konuşuyor. Sizin yapmadığınız bir şeyi siz yapmışsınız gibi gösteriyor. Günahınızı alıyorlar. Arkanızdan konuşuluyor anlaşılan. Çevrenizdeki kişilere dikkat edin derim. İyi görünüp kuyunuzu kazanlar var.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.