Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Korktuğunu Görmek Ne Demektir?

Rüyada Korktuğunu Görmek Ne Demektir?

Rüyada korkmak çok sevinilecek bir olay yaşamanın habercisidir. Rüyasında korktuğunu gören kişi aynı zamanda sevineceği bir haber de duyabilir. Rüyada korkmak aynı zamanda tövbe etmek tövbe edilecek anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi geçmişte bir takım hatalar yapmışsa bu hatalarına tövbe etmiş ve doğru yolu bulmuştur.

Rüyada bir takım şeylerden korktuğunu görmek, aynı zamanda mevki sahibi olmaya mevcut makamdan bir üst mertebeye yükselmeye de işaret etmektedir.

Rüyada korkudan kaçtığını görmek, peşinden koştuğu hayallere ulaşılacağı şeklinde yorumlanır. Ertelenen yapılması muhtemel olmayan şeylerin tekrar gün yüzüne çıkarak farkında olmadan bir an da gerçekleşmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında korktuğunu gören kişi eğer dini duyguları eksik kişiyse günah işlemekten korkmayan çekinmeyen biri olduğuna işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.