Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel bir hayatı olacağına işarettir. Rüya sahibinin hayırlı güzel işlere imza atacağının göstergesidir. Bunların yanı sıra yeniliklerin, yeni hayırlı başlangıçların habercisidir. Kişinin elini atacağı her şeyin güzelliklerle gerçekleşeceğine yorulur. Rüyada inşaat görmek oldukça güzel bir rüyadır. Yepyeni, temiz başlangıçları simgeler. Yeni bir iş, geliri yüksek işlerin kişinin hayatına daha da mutluluk katacaktır.

Bir kaç katlı inşaat görmek, yeni atanacak sektörde daha yüksek gelir elde edecek daha iyi yerlere gelip yüksek mevki sahibi olacaktır.

Rüyada İnşaat Malzemesi Görmek

Rüya sahibinin geleceği ile alakalı güzel şeylerin gerçekleşeceği, her konuda dileğinin gerçekleşeceği, beklentilerinin umduğu gibi olacağına yorulur. Aynı zamanda yardım sever kişiye yorulur. Çevresindeki yardıma muhtaç insanlara yardımcı olan kişilerin gördüğü rüyadır. Neşeli eğlenceli hayat dolu kimseler bu rüyaları görürler.

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Rüya sahibinin düzgün, çalışkan bir kimse olduğu, hayatına dair özellikle iş hayatı için her zaman daha iyisini isteyen beklentileri olan kimselerin gördüğü rüyadır. Kişinin beklentileri ne olursa olsun her zaman biraz beklemek zorunda olduğu gerçeğini yansıtır. Rüya sahibi, çalışkanlığıyla çabasıyla ve çevresindeki iyi niyetli yardım sever insanlar tarafından istediği mevkiye geçte olsa ulaşacaktır. Sabır en güzel hediyelerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada İçinde İnşaat Çökmesi

Hayal kırıklıklarına yorulur. Rüya sahibinin istemediği canını sıkacak bazı durumlara olaylara maruz kalacağının habercisidir. İçinde bulunduğu bina yada inşaatın çökmesi çok büyük üzüntülerin içine girileceği beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine yorulur. Üzücü haberler, üzücü haberler, bir hastalık yada vefat haberi almaya yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.