Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek

Bu rüya olumlu bir mesajdır. Göründüğü gibi kötü anlamlar içermez. Rüyasında işten çıkarıldığını gören kişi, farklı bir sektörde çalışma isteği içindedir. Mevcut işinden pek memnun olmayan daha iyisini arayan kişiye yorulur. Bunun yanı sıra sektör farklılığından bahsettim. Yani sektör derken mevcuttaki işinin çok dışında da bir iş kurma söz konusu olabilir. Örneğin bir memursunuz, kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Böyle bir düşünce içinde olabilirsiniz. Biraz cesaret edilirse yolunuz hep açık olacaktır. Başkalarına bağımlı çalışmaktan hoşlanmayan başarılı kimselerin gördüğü rüyadır. Çabalarının karşıdaki kişi veya kişiler tarafından çok da önemsenmemesi çalışanın canını sıkmış demektir.

Bu rüyayı gören kişinin kendi ayaklarının üstünde durma isteği ve gerçekleştirmek istediği hedefleri vardır. Çalışkanlığıyla bunu yapması hiçte zor değil. Eğer kişi kendi işini kurma düşüncesinde değilse mevkisi hakkında değişiklik yaşayacaktır. Terfi söz konusu olacak bununla birlikte geliri de artacaktır. Hayattan ve kendinden beklentileri gerçekleşecektir.

Kendisi için hayırlı olacak yeni kişilerle tanışılması da söz konusu olacaktır yakın zamanda. Rüya sahibinin geleceği çok aydınlık, ferah geçecektir. Maddi manevi beklentilerinin hepsi istediği gibi olacaktır. Bu da mutlu bir ömür süreceğinin habercisidir.

Rüyada Birini İşten Çıkartmak

Bu tamamen özel hayatla ilgilidir. Yapılan yada yapılacak evlilikten beklentilerinin tam tersiyle karşı karşıya kalınacaktır. Zaten bitecek bir şeye girişmek gibi bir durum söz konusu olacaktır. Hayırlı olmayan bir evlilik yapılacak ve sonu ne yazık ki boşanmayla neticelenebilir.i

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.