Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Parmak Görmenin Anlamı

Rüyada Parmak Görmenin Anlamı

Rüyada Beş Parmak Görmek

Rüyada beş parmak görmek, rüyayı gören kişinin başarılı, sanatla uğraşan, çalışkan bir kimse olduğuna işaret eder. Aynı zamanda hassas, yetenekli ve biraz da takıntılı kimselerdir bu rüyayı görenler. Kişi beş parmağını güzel görmüşse eğer, hayatında hep kendi çabalarıyla, emek harcayarak bir yerlere gelmiş ve gelecek demektir. Kişinin elinden bir çok işin geldiği, el sanatlarına yatkın olduğu, ekmeğini taştan çıkaran kimselerden olduğuna yorulur. Hayatları boyunca kimseden yardım almadan, kimseye ihtiyaç duymadan kazançlarını elde etmiş kimselerdir.[ads]

Rüyada görülen parmaklar eğer çirkinse, yara içinde ise, sıkıntıya işaret eder. Beklentilerin gerçekleşmesinde bazı engellerin ortaya çıkacağına yorulur. Yaşanacak hayal kırıklıklarına işaret eder.

Rüyada Beş Görmek

Rüyada beş sayısı görmek, belirli bir zamana vakte işaret eder. Rüya sahibinin beklentilerinin olduğu ve bu beklentilerinin beş vakte kadar gerçekleşmesi şeklimde yorumlanır. Aynı zamanda tek rakamlar her zaman kişinin pozitif bir karaktere sahip olduğu, mücadeleci bir yapısı olduğu ve başarılı kimselerden olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi varmak istediği yere sabrederek mutlaka ulaşacaktır. Sabır,irade ve kendine güvenen kimselerdir ve her zaman başarılarıyla en iyi mevkilerde en yüksek geliri elde edeceklerdir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.