Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çalı Süpürgesi Görmenin Anlamı

Rüyada Çalı Süpürgesi Görmenin Anlamı

Rüyada çalı süpürgesi görmek, iki şekilde yorumlanmaktadır. Olumlu yanlarının olduğu kadar olumsuz yanlarının da olduğunu belirtmek isterim.

Öncelikle olumlu yanlarından bahsedelim. Çalı süpürgesi görmek, evinize gelecek misafire yorulur. Misafirin evinize gelmesi bereket bolluk demektir. Çalı süpürgesiyle evinizi süpürdüğünüzü görmek aile hayatınızda güzel değişikliklere yorulur. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Kendi çabalarıyla en iyi yerlere gelerek mutlu olacaktır. Aynı zamanda iş hayatınızda da olumlu güzel değişikliklerin işaretidir. Geliri daha yüksek ve mevki olarak daha iyi yerlere gelineceğinin habercisidir. Bazen de rüya sahibinin kısa süreli bir yolculuğa çıkabileceği şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Bir diğer yorum olarak da şöyle yorumlanabilir. Çalı süpürgesi gören kişi için hayatında bazı şeylerin son bulup yeni şeylerin başlangıcının habercisidir. Aynı zaman da bazı can sıkıcı haberler almaya yorulur. Hem kendisi için hem de çevresinde sevdiği insanların hayatları ile alakalı olumsuz bir takım haberlerin alınmasına yorulur. Bu haberler can sıkıcı moral bozucu olacak fakat kişi iradesiyle bunun üstesinden gelecek olgunlukla karşılayacaktır. Rüyayı gören kişi için yeni başlangıçların önüne açmada bir sebep olacaktır. Bu durum kişiye daha güzel bir hayat sunacaktır. Rüya sahibi çevresindeki insanlara çok güvenmemeli. Arkasından iş çeviren bazı insanlara da işarettir. Küçük hesaplar peşinde koşan kuyu kazan çıkarcı insanların varlığının da habercisidir. Rüya sahibi çevresindeki insanlara dikkat etmeli, ona göre davranış ve tutumlarına dikkat etmelidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.