Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kahvehanede Olduğunu Görmek
rüyada kahvehanede olduğunu görmek
rüyada kahvehanede olduğunu görmek

Rüyada Kahvehanede Olduğunu Görmek

Rüyada kahvehanede olduğunu görmek, kişinin alacağı bir sorumluluğun üstesinden gelemeyeceğinin göstergesidir. Yaşanılacak bir olaydan dolayı büyük üzüntü duyulması anlamına da gelir. Bazı yorumculara göre kahvehane görmek, özellikle rüyayı gören kişi erkek ise, kişinin mert delikanlı, bir insan olduğunun işareti niteliğindedir. Rüyada kahvehane görmek yakın zamanda bir kalabalığın içinde olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıraathanede Oturduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hoşuna gitmeyen bir durumla yüzleşmek zorunda kalacağı, bu durumdan dolayı zor zamanlar geçireceğinin habercisidir.

Kahvehanede Oyun Oynadığını, Kumar Oynadığını Görmek

Aile içinde çalkantılı bir döneme girileceğinin, bazı hoşa gitmeyen olayların yaşanacağına işaret etmektedir. Kahvehanede kumar oynadığını görmek aynı zamanda kişinin bir konuda yanlış bir karar alacağı ve bundan dolayı kendisininde ailesinin de canının sıkılacağının habercisidir. Rüyayı gören kişinin arkadaş çevresinde ona zarar veren insanların varlığının işaretidir. Genelde bu rüyayı gören kişilerin yakın zamanda bir konu hakkında karar almaları söz konusu ise, ertelemeleri içinde bir işaret sayılmaktadır. Temkinli olmakta her zaman yarar vardır.

Rüyada Kahve İçtiğini Görmek

Kahve içmek, kahvenin yapıldığı şekle göre değişmektedir. Örneğin şekerli kahve, hayırlı haberlere güzel şeylere işaret ederken, acı şekersiz kahve pek hayırlı sayılmaz. Bazı yorumculara göre kahve içtiğini gören kız ise, hayırlı bir kısmetle karşılaşacağı, erkek görürse güzel mutlu bir evlilik yaşanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kahve Pişirdiğini Görmek

Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi çok istediği bir şeye ulaşıp bunun keyfini sürecektir. Maddi anlamda kendisini tatmin eden kazanca sahip olacaktır.

 

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.