Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek
tavuk

Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüyada tavuk eti yemek, rüya sahibinin iş hayatıyla alakalı büyük beklentilerinin varlığına ve bunların kendi çabası sayesinde gerçekleşeceğine işaret eder. Bunun da sonucu olarak gelirinin büyük oranda artacağına, daha iyi bir hayat süreceğine yorulur. Rüya sahibi çalışmakta olduğu iş yerinde bir kadından aldığı işi alnının akıyla yapacağına, başarılı işlere imza atarak çok iyi bir çalışan olduğunu kanıtlayacaktır. İşle alakalı elle tutulur güzel şeyler imza atacaktır. Güzel fikirleriyle ilgi odağı olacaktır. Üstün başarıları neticesinde üstleri tarafından mevkisinden terfi ettirilecektir.

Kişi çalışma hayatını seven, önce iş aşkı ile yanan daha sonra emeğinin karşılığını maddi olarak da almaktan mutluluk duyan kişiye işaret eder.

Rüyada Pişmiş Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin pişmiş tavuk eti yediğini görmesi, iş kolik olduğunun işaretidir. İş iş diye kendin i paralayan kişilerden. Önce iş, sonra kazanç, sonra aile, en son sağlığı gelir. Ne yazık ki kişi başarılara imza atarken kendi sağlığını hiçe sayar. Kendini hep ikinci üçüncü plana atıyordur. Kişinin birazda sağlığı için zaman harcaması gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yediğini Görmek

Çok mutlu, başarılı bir hayatının olduğuna işaret eder. Özellikle aile hayatında gözle görülür şekilde mutlu olduğuna bir habercidir. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları, aile hayatının güzel ve düzenli olmasına etkisi olduğu da görülmektedir.

Rüyada Haşlanmış Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatına verdiği önemi biraz da kendisine vermesi gerektiğine işaret eder. İş hayatına biraz ara verip kendisine yönelmesine işaret eder.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.