Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kapı Görmenin Anlamı

Rüyada Kapı Görmenin Anlamı

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek, çok detaylı bir rüyadır. Bir çok anlam içermektedir. Görülen kapı, ev kapısı mı, ofis-iş yeri kapısı mı, oda kapısı mı, açık mı kapalı mı? Bunların hepsi detaylarıyla komple değerlendirilmelidir. Bazen bir kapı durumuna göre bol bereket, bazen de sizlerin güvenliğini sembol eder.

Rüyada Oda Kapısı Görmek

Rüyada bir evde yada kendi evinizde oda kapısı görmeniz, kadına kadınlara işaret eder. Görülen oda kapısı ev kapısı rüyayı gören kişinin rüyayı gördüğü zamanda ki durumuna göre yorumlanmaktadır. Durum derken maddi, manevi, psikolojik olarak bütünen değerlendirilir.

Rüyada Evin Sokak Kapısını Görmek

Rüyada evinizin dış kapısını, sokak kapısını görmeniz, eviniz hakkında sizlerin mevcut durumu hakkında bilgi vermektedir. Mevcut maddi manevi durumunuzu gün yüzüne çıkartmaktadır. Örneğin açık kapı ise, evinize bol bereket huzur girecektir. Maddi manevi sizi tatmin edecek bir yaşantınız olacaktır. Evinizde mutluluk, huzur eksik olmayacaktır.

Eğer görülen kapı kapalı ise, beklentilerinizi yakın zamanda gerçekleştiremeyeceğinizi, maddi manevi biraz darda olduğunuzu işaret etmektedir. Bir süre kısmetlerinizin kapalı olacağının habercisidir.

Rüyada Açık Kapı Görmek

Örneğin kapı kilitli kapalı ise bekar kıza işaret eder. O evde bekar bir kızın var olduğunu sembol eder. Görülen evdeki kadınların varlığındaki durumdan haberdar olmanızı sağlayan bu rüya, karşınıza çıkabilecek kısmetleri ona göre değerlendirmenizi haberdar eder. Görülen açık kapı o ev de yaşayan kişi yada kişilerin kısmetlerinin açık olduğu, bol bereketli bir kimse olduğu şanslı kimse olduğunun göstergesidir. Fakat rüyayı genel anlamda değerlendirerek kendisi için her konuda doğru kararı alması gerekmektedir.

Rüyada Kapalı Kilitli Kapı Görmek

Rüyada görülen kapalı kapılar, o evde dul bir kadın olduğuna, korunaklı, güvenli bir olduğuna işaret eder. Görülen evdeki kadınların varlığındaki durumdan haberdar olmanızı sağlayan bu rüya, karşınıza çıkabilecek kısmetleri ona göre değerlendirmenizi

haberdar eder. Kapalı kapı bazen de kısmetleri kapalı olduğunun habercisidir. O evde yaşayan kişi yada kişilerin kısmetlerinin kapalı olduğunun göstergesidir.

Rüyada Kapı Kilitlemek Görmek

Rüyada bir kapıyı kilitlediğini görmeniz, sizin elinizde olan sizin kararınızla alınacak kararların neticesinin güzel sonuçlar doğuracağının habercisidir. Elinizi attığınız işlerden alnınızın akıyla çıkacaksınız. Anahtarla kapıyı açmak yada kapıyı kilitlemek oldukça güzeldir. Anahtar güç kuvvet anlamını taşımaktadır. Alınması gereken zor kararların sizin tarafınızdan doğru sonuç doğuracak şekilde verilmesi demektir. Bu başarıların çevrenizdekiler tarafından kıskanılacağı, sizin kendinizi kötü insanlardan korumanız gerektiğinin de habercisi sayılmaktadır.

Rüyada Ev Kapısının Değiştiğini Görmek

Rüyada evinizin kapısının değiştiğini gördüyseniz eşiniz, yada varsa oğlunuz, yada o evde yaşayan bir erkeğin iş hayatında değişiklik olacağının habercisidir. Ev kapısı büyütüldüyse, o evde rızkın artacağı, küçüldüyse rızkın azalacağı anlamına gelir.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada görülen demir kapı, güç, kuvvet üstünlük demektir. Çevrenizden destek gördüğünüz koruyup kollandığınız anlamına gelmektedir. Sizin gücünüzü simgeler.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.